Taavi Libe Lava Taga

Mar 10 2020 59 mins 5

Taavi Libe on eetris tagasi! Ent nüüd hoopis podcasti abil, mis viib kuulajad lava taha. Millise lava? Alustuseks mõistagi Eesti Laulu oma. Intervjuud ja palju muud kodumaise muusika suursündmuse telgitagusest! Uus osa igal nädalal ja nii kuni konkursi võitja selgumiseni välja!

18. osa: Uku Suviste võidust ja elu õppetundidest
Mar 10 2020 48 mins  
Eesti Laulu võitja Uku Suviste rääkis nii finaalimuljeid kui ka natukene sellest, kas laval midagi enne Eruovisionit muudetakse. Läbi käidi ka olulised etapid tema elus ja nendest saadud õppetunnid – alates Berklee kolledžis õppimisest kuni Filipp Kirkoroviga kohtumiseni.


17. osa: Elina Born ja Jüri Pootsmann kuulavad Eesti Laulu finaali
Mar 01 2020 71 mins  
Eesti Laul 2020 on saanud võitja! Palju õnne Uku Suviste! Aga mida arvasid finaali laule kuulates Elina Born ja Jüri Pootsmann – seda kuuled podcasti uues osas. Kui laulud analüüsitud, ei tahtnud jutt kuidagi otsa lõppeda ja nii tuli Jüril aru anda ka oma euroetteastest.


16. osa: Sissi ja Daniel kommenteerivad Eesti Laulu II poolfinaali laule
Feb 17 2020 52 mins  
Sissi Nylia Benita ja Daniel Levi Viinalass olid Taavi Libe külaliseks järjekordse Eesti Laulu poolfinaali järel, et analüüsida kõiki esitusi. Mis läks halvasti, mis läks hästi ja mis võiks juhtuda finaalis?15. osa: Kristel Aaslaid ja Eesti Laulu I poolfinaali reaktsioonid
Feb 14 2020 56 mins  
Mis toimus Tartus Eesti Laulu esimeses poolfinaalis ja kuidas kõik nägi sellega võrreldes välja teleekraanilt? Žürii liige Kristel Aaslaid käis podcastis külas ja andis aru. Loomulikult analüüsiti üle ka kõik otse-eetri esitused.


14. osa: Malcolm Lincoln – 10 aastat ootamatust eurolavale sattumisest
Feb 07 2020 61 mins  
10 aastat tagasi esindas Eestit Eurovisioni lauluvõistlusel Malcolm Lincolni „Siren“. Loo autor ja esitaja Robin Juhkental käis Taavi Libel külas ja meenutas pööraseid sündmusi, mis algasid rummkooladega ja lõppesid kahjuks isegi kaklustega.


13.osa: Uudo Sepp, Revals, Viinerid, Traffic, Uku Suviste, Merilin Mälk
Jan 31 2020 61 mins  
Viimased kuus Eesti Laul 2020 poolfinalisti käisid Taavil külas! Uudo Sepp, Jaanus Saago Revalsist ja Viinerite esindaja Peter Põder rääkisid, kui tõsiselt nad Eesti Laulu kui võistlust võtavad. Saate teises pooles tegid sama Silver Laas Trafficust ning Uku Suviste ja Merilin Mälk


12.osa: Rasmus, Egert, Laura, Little Mess, Shira, Renate
Jan 24 2020 78 mins  
Külas järjekordsed Eesti Laul 2020 poolfinalistid! Esmalt said sõna Rasmus Rändvee ja Egert Milder, kes kuulasid ka haigestunud Laura võistluslugu. Saate teises pooles olid külas Renate, Shira ja Little Mess. Kõik panin end proovile ka euroviktoriinis.


11.osa: Inger, Stefan, German, Synne, Inga, Mariliis
Jan 17 2020 71 mins  
Külas järjekordsed Eesti Laul 2020 poolfinalistid! Esmalt rääkisid oma lauludest ja mõtetest Inger, Stefan ja German. Saate teises pooles said sõna Synne Valtri, Inga ja Mariliis Jõgeva. Loomulikult tuli neil kõigil vastata ka euroviktoriini küsimustele.


10.osa: Jennifer Cohen, Ziggy Wild, Anett, Kruuv, Janet, Jaagup Tuisk
Jan 10 2020 76 mins  
Saatel on külas Eesti Laul 2020 poolfinalistid! Jennifer Cohen, Laura Prits ansamblist Ziggy Wild ning Anett Kulbin kuulasid üksteise laule, osalesid euroviktoriinis ja rääkisid oma tegemistest. Saate teises pooles tegid sama Jaagup Tuisk, Janet ja Allan Kasuk ansamblist Kruuv.


9.osa: “Once In A Lifetime” 20 aastat hiljem – külas Alar Kotkas ja Ines
Jan 03 2020 50 mins  
20 aastat tagasi tuli Ines looga „Once In A Lifetime“ Eurovisionil kõrgele neljandale kohale. Sealjuures endale talle see laul eriti ei meeldinud. Loo autor Alar Kotkas ja Ines ise olid Taavi Libel külas ja meenutasid, mis õigupoolest tollal juhtus.


8.osa: Eesti fotograaf Andres Putting teeb Eurovisionil imet
Dec 27 2019 43 mins  
Eestlane Andres Putting on juba aastaid tegutsenud Eurovisioni lauluvõistluse ametliku fotograafina. Koos sakslasest kolleegiga on nad ainukesed pildistajad, kes pääsevad kahe nädala jooksul kogu euromelule lähemale kui keegi teine ja näevad seda hoopis teisest küljest kui televaatajad.


7.osa: Eesti taustalauljate uskumatud seiklused eurolavadel
Dec 20 2019 57 mins  
Just nemad on Eestit kõige rohkem Eurovisioni lavadel esindanud – tegu on meie taustalauljate kuldse kolmikuga – Kaire Vilgats, Dagmar Oja ja Jelena Juzvik! Nüüd tuletasid nad Taavi Libele oma uskumatud seiklused meelde.


6.osa: Eesti Laul 2020 poolfinalistide kuulamine ja reaktsioonid #2
Dec 13 2019 48 mins  
Podcastil olid taas külas lauljad Norman Salumäe ja Kärt Anton, kellega koos kuulasime üle Eesti Laulu teise poolfinaali lood. Kuula ka, kui tihe konkurents sel korral on!5.osa: Eesti Laul 2020 poolfinalistide kuulamine ja reaktsioonid #1
Dec 06 2019 52 mins  
Eesti Laulu tänavused lood on avalikud! Podcastil olid külas Norman Salumäe ja Kärt Anton, kellega koos kuulasime üle esimese poolfinaali laulud. Kuula ka, kui tihe konkurents sel korral on!


4.osa: Mis tegelikult Eurovisionil juhtus? Külas Laura, Birgit ja Ott
Nov 29 2019 59 mins  
Laura Põldvere, Birgit Sarrap ja Ott Lepland on kõik esindanud Eestit Eurovisioni lauluvõistlusel. Milliseid ohvreid selle nimelt tuua tuli? Milline oli vastutuskoorem? Kui kuninglikult lauljaid koheldi? Mis läks hästi? Mida oleks võinud teisiti teha?


3.osa: Stig Rästa, Mihkel Mattisen ja Priit Pajusaar meenutavad oma eurolaule
Nov 22 2019 79 mins  
Lugu sellest, kuidas “Kaelakee hääl” sündis katusekambris. Ja sellest, kes kõik Stig Rästaga koos laule teha tahavad. Ja sellest, mis nägusid tegid eelarvemehed Elina Nechayeva kleidi hinna peale. Stig, Mihkel ja Priit on oma lauludega jõudnud ka Eurovisioni lavale ja meenutasid toimunut Taavi Libele.


2.osa: Kes on 24 Eesti Laulu poolfinalisti? Kiire analüüs tänavustest tegijatest!
Nov 15 2019 33 mins  
24 tänavust Eesti Laulu poolfinalisti on selgunud. Taavi Libe ja Priit Vare piiluvad, kes nende taga seisavad, millist muusikat on nad varem teinud ja mida võiks oodata nüüd.


1.osa: Kuidas Eesti saaks võita Eurovisioni lauluvõistluse? Kas see on üldse võimalik?
Nov 06 2019 62 mins  
Külas on Eesti Laulu endine eestvedaja Mart Normet ja nüüd sama ettevõtmist juhtiv Tomi Rahula. Mis jäi Victor Crone'il puudu? Mida õppida Jüri Pootsmanni "juhtumist"? Kui palju erineb Eesti eelarve Eurovisionil osalemiseks võrreldes suurte riikidega? Taavi Libe otsib vastuseid.


No review available yet...