#43 - Eviva España | Ultra-reportasje fra årets ultra-treningsleir på Gran Canaria


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
Jan 27 2019 194 mins   1
Jeg og Patrick setter oss ned i Studio Disen og lytter til lydspor fra årets ultra-løpecamp på Gran Canaria. I år som i fjor er det også et løpende intervju – denne gang med Sondre Amdahl. Vi stopper opp innimellom og kommenterer det vi hører og diskuterer litt løst og fast rundt temaene som blir tatt opp. Insta-kontoer til de som er med i episoden: Elisabet Barnes (@elisabetbarnes) Sondre Amdahl (@sondreamdahl) Fred Andersen (@fjellxfred) Raquel Galetto (@raquelgaletto) Karina Lie, aka "Karihontas" (@makkerparet) Unni Ottesen (@ottesenunni) Jannicke Kildahl (@jannickekildahl) Ingrid Lid (@ingrid_lid) Neil Dryland (@osloneil) Deimantė Ražukienė (@dei.raz) Inga Rybak (@ingarybak) Patrick Stangbye (@patrickstangbye) Hans Kristian Smedsrød (@hanserino) Andre relevante lenker 🔗 Løpecampens nettsider (https://sondreamdahl.com/inspirasjon/) NEDA på Facebook NEDA Instagram (@naerdetalvor) Spotify-spillelisten til NEDA Støtt podcasten og bli Patreon 🏆 Liker du podcasten? Ved å støtte produksjonen med så lite som 5kr/mnd får du tilgang til masse ekstra innhold. I tillegg hjelper du meg med å holde sjappa åpen. Hver krone hjelper på. Meld deg inn i klubben her: https://www.patreon.com/alvorpodcast. Takk! :) Moonlight 🔦 Klikk deg inn på moonlight.no/ og bruk kodeord "HK15", så får du 15% rabatt på deres bad ass ski og hodelykter. Sweet deal på kvalitetsutstyr! iTunes + ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Hjelp andre å oppdage podcasten ved å legge igjen en liten review og noen stjerner i iTunes. Da popper den høyere opp i listene. Takk! Support the show (https://www.patreon.com/alvorpodcast)