Erika Zajacová: Aké je to byť mamou a trojbojárkou v jednom 🅴


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
May 10 2020 56 mins   55

V tejto epizóde ma svojou prítomnosťou v podcaste poctila Erika, ktorá sa živí písaním článkov o výžive, venuje sa trojboju a v neposlednom rade mamičkovaniu. Aké je to, kombinovať toto všetko v reálnom svete?

Rozobrali sme, ako sa dostala k trojboju, aké je to keď ju coachuje jej priateľ (ehm, ehm) a ako sa ona pozerá na materstvo. Čo je podľa nej dôležité preto, aby ženy počas tohto obdobia na seba nezabudli?Ako si udržať zdravý životný štýl aj po pôrode? To všetko a ešte trochu viac sa dozviete práve v tejto epizóde.

TIMESTAMPS:

01:40 Štúdium výživy a tréningu na vysokej škole05:40 Erika a silový trojboj13:10 Čo sa mení tehotenstvom23:07 Pohyb a silový tréning počas tehotenstva a po ňom29:52 Story time: Ako som Eriku rozplakal na súťaži34:10 Nezabudni na to, že nie si LEN mamou44:01 Ako pristupovať k výžive, keď ťa sleduje tvoje dieťa

----more----

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

[email protected]

Instagram:

@erika_zajacova

@jakub_bucko