Ako byť dobrým klientom


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
Nov 13 2019 67 mins   81

Táto epizóda je pre každého, kto niekedy rozmýšľal, že nadviaže spoluprácu alebo aktuálne spolupracuje s fitness trénerom - či už osobným alebo online. Častokrát počúvame o tom, ako nájsť dobrého trénera, no málokedy sa rozoberá to, aké kvality a návyky si musí pestovať klient, aby dosiahol výsledky. A presne tomu sme sa v dnešnej epizóde venovali.

Dozvieš sa prečo je komunikácia a úprimnosť nevyhnutná a že očakávania nemusí mať iba klient. Spomenieme tiež zopár reálnych príhod z našej praxe, ktoré nás posunuli ako coachov o kúsok ďalej.

Či si tréner, klient alebo si len niekedy uvažoval nad tým, aké by to bolo niekomu sa zveriť do rúk, vypočuj si tento diel a nazri za oponu toho, čo obnáša takáto spolupráca.

Time stamps: 02:01 - “Zlá" skúsenosť s klientom06:50 - Buď pripravený robiť to, čo treba09:40 - Reálne a jasné očakávania16:03 - Otvorený iným názorom26:21 - Dôležitosť informácií a komunikácie32:30 - Pýtať sa, pýtať sa, pýtať sa36:35 - Ozvi sa, ak nie si spokojný48:02 - Skúsenosti klienta s coachingom

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

[email protected]

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko