Täitsa Pekkis Saade

Oct 21 2020 102 mins 143

Täitsa Pekkis Saates räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need pekki lähevad, kuidas need pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla.
#39 - Mario Matvei - Unistuste püüdmisest, psühhedeelikumidest ja endaga rahu tegemisest
May 27 2019 113 mins  
Mario on 34-aastane mees, kes ühel hetkel otsustas hakata päriselt elama - tuli töölt ära ning ostis üheotsa pileti Lõuna- Ameerikasse. Noorena polnud Mario just väga populaarne, teda kiusati, tal polnud tahtmist koolis käia, aga lõpetas kutsekooli siiski üle keskmise tulemusega. Mario unistuseks oli saada isa eeskujul rekkajuhiks, ta kolis elama Tallinasse ja oli rekkajuht seni, kui tekkis masu ja töökoht kadus.Tekkis võimalus minna Soome rekka peale. Plaan oli minna aastaks, koguda raha ja tulla Eestisse tagasi äri ajama... 10 aastat kadus aga märkamatult...Tekkis suhe, olid koos 5 aastat ja kihlatud, aga Mario eesmärgiks oli saavutada finantsvabadus ja ta keskendus igal vabal hetkel raha teenimisele(Uber, lisa tööd rekka peal jne). Järsku oli ta ilma inimesest, kes oli talle kõige tähtsam. Lahkuminek viis Mario väga sügavasse auku, lausa enestapu äärele. Õnneks otsustas Mario aga muuta oma elu täelikult. Ta loobus telekast, hakkas kuulama podcaste, lugema raamatuid, käima erinevatel üritustel, teadlikult valima sõpru jne. Samuti hakkas ta teadlikult oma hirmudele vastu astuma.Ühel hetkel sai Mario aru ka sellest, et tema ammune unistis, rekkajuhi amet, on ennast ammendanud, lihtne töö, hea raha, aga tegelikult tahaks elult midagi muud! Selleks valikuks sai üheotsa pilet Lõuna-Ameerikasse.Pärast reisi tunneb Mario, et armastab ennast täiega, on leidnud motivatsiooni ja tahab jätkata seda teekonda ning samuti jagada seda ka teistega.
#6 - Erki Veiko - Revolutsioon mõõduülikondade äris
Sep 24 2018 115 mins  
Tänases episoodis on külas mõõduülikondade äris revolutsiooni tegev mees - Erki Veiko 👏Erki on varasemalt töötanud mitmetes erinevates tehnoloogiaettevõtetes, nagu näites Testilo, Stora Enso, Fortumo, Skype jt. Ta on müünud ka veepudeleid ja mootorrattaid ning olnud baarmen. Ühel hetkel võttis Erki vastu aga otsuse hakata hoopis mõõduülikondasid looma ning suisa selles vallas revolutsiooni tegema. Sündis bränd ERRIER Men ning tänaseks kannavad tema ülikondasid Genka, Ott Kiivikas, Jesper Parve, Argo Ader ja paljud teised ägedad Eesti ja teiste maade mehed.Erki Veiko: "Sa pead valima endale just sulle kõige meeldivama valu, mida sa oled valmis elu lõpuni kannatama.” 👊Räägime Erkiga, miks ta otsustas oma elus kannapöörde teha ja kuidas ta just mõõduülikondade juurde sattus. Vestleme sellest, kuidas luua paremat kliendikogemust ja kui oluline on ajaplaneerimine. Räägime kriitika vajalikkusest, oma keha eest hoolitsemisest ning sellest, et mehed võiksid üksteisele rohkem komplimente teha. Muidugi räägime ka asjadest, mis Erkil pekki on läinud ning, kuidas ta nendest olukordadest välja on tulnud.Lisaks kõigele sellele saame teada, miks aluspükstel peaksid kindlasti taskud olema. 😁Erki soovitus: ütle endale “ma saan hakkama”Aitäh Erki, et oma lugu jagad ning oskad kõige selle juures säilitada positiivsust ja head huumorimeelt. 😎#täitsapekkisNo review available yet...