Jak wygląda praca nurka w Zoo w Łodzi? – Łukasz Janczyk


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
Jan 07 2025 41 mins   1
W tym odcinku rozmawiam z Łukaszem, profesjonalnym nurkiem z łódzkiego ZOO, który dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w środowisku wodnym. Opowiada o swojej drodze do kariery nurka, zaczynając od rekreacyjnych kursów, aż po etat w ZOO, gdzie nurkowanie traktuje bardziej jako pracę niż hobby. Łukasz mówi o codziennych obowiązkach, takich jak utrzymanie czystości w akwariach, a także o monitorowaniu zachowań ryb. Dzieli się anegdotami z bezpośrednich interakcji z egzotycznymi stworzeniami, w tym rekinami, i omawia różnorodność sprzętu nurkowego. Refleksyjnie podkreśla znaczenie ochrony ekosystemów morskich i radość płynącą z obserwacji podwodnych mieszkańców.

🤿 Więcej na: https://spodwody.pl/jak-wyglada-praca-nurka-w-zoo-w-lodzi-lukasz-janczyk/

👍 Dołącz do NURASÓW Spod Wody! ⤵️
Nuraski w postaci 👑 Patronów, Patronek 👑 oraz Wspierających na YouTube pomagają nam w tworzeniu najlepszych nurkowych odcinków i publikowania ich jeszcze częściej. Jak możesz pomóc?

👌 Na Patronite https://patronite.pl/spodwody - otrzymasz naklejki, pocztówkę lub skarpetki,
👌 postaw nam kawę na: https://buycoffee.to/spodwody
👌 albo tu: https://ko-fi.com/spodwody

🤿 Zostań Patronem i dołącz do elitarnej ekipy naszych słuchaczy. Patroni otrzymują również dodatkowe materiały oraz wiedzą o odcinkach wcześniej.

#spodwody #nurkowanie #podcastnurkowy #nurkowerozmowy #podcast​ #polskiepodkasty​ #podcaastonurkowaniu #podcastdlanurkow #freediving #scubadiving #podcastspodwody #diving #zpodwody