#164 | Heineken gebruikt wereldwijde klantinzichten in productontwikkeling | Malou Hekwolter of Hekhuis | Noun


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
Feb 18 2025 42 mins   2

Waar je ook bent in de wereld, een Heineken-biertje is nooit ver weg. In deze aflevering duiken we in de complexe wereld van b2b ecommerce platforms met Malou van Noun, die als interim Product Owner bij Heineken werkt. Het doel? Van 40 verschillende platforms 1 wereldwijd platform creëren. Malou deelt haar uitdagingen en strategieën om dit ambitieuze project te leiden, van het behouden van flexibiliteit tot het benutten van klantinzichten wereldwijd.


In deze aflevering hebben we het over: globaal platform, e-commerce integratie, klantinzichten, schaalbaarheid, digitale transformatie, flexibiliteit, datamanagement, Heineken, Noun.


Over deze podcast: In de Product Owner podcast spreken we elke week met een interessante gast uit de wereld van product management en gaan we in op echte ervaringen, lessen en tactieken van product owners, ondernemers en specialisten.


De Product Owner podcast is een initiatief van Productowner.nl