Wat heb ik allemaal gedaan in 2024? Wat ging er goed en wat ging moeizaam, zowel zakelijk als privé? Hoe zit het nou met die knipperlichtrelatie en hoe vierde ik mijn 50e verjaardag? En wat zijn mijn doelen voor 2025? Welke online cursus wil ik bijvoorbeeld maken en wat is mijn 'woord' voor het komende jaar?
In deze aflevering deel ik geen communicatieve werkvormen of didactische tips. Het zijn meer persoonlijke gedachten, zodat je me nog wat beter leert kennen. En wie weet... Misschien zet het je aan het denken en word je op de een of andere manier toch geïnspireerd!
Je kunt trouwens nog meedoen met de e-mailactie 'Elke dag Engels'! Aanmelden is mogelijk tot 15 februari 2025. Je ontvangt dan 26 dagen lang een inspirerende mail in je inbox om je Engelse lessen een boost te geven.