O herectví, sportu a touze pomáhat s Ivanem Trojanem


Episode Artwork
1.0x
0% played 00:00 00:00
Jun 29 2024 27 mins   16 1 0

Je to pro herce poměrně netypická role, ke které se nedostane během své kariéry tak často. Ivan Trojan si nedávno zkusil monodarma. Bylo to divné, jsem zvyklý být s kolegy, přiznává jeden z nejznámějších českých herců.

O herectví, sportu a touze pomáhat mluvil herec Ivan Trojan spolu s první dámou Evou Pavlovou v dalším díle videocastu Milana Šteindlera Dáma a švihák aneb Kávu, nebo čaj?

Koncem roku vzbudil pozdvižení, když si v téměř 60 letech zahrál svůj první profesionální basketbalový zápas. Nastoupil za Opavu, odehrál minutu a půl a k vítězství 105:94 přispěl čtyřmi body. Šlo o dobrou věc: výtěžek putoval Klubu nemocných cystickou fibrózou, jehož je herec už 18 let patronem. K charitě se dostal přes svou bývalou spolužačku ze sportovního gymnázia.

Charitativní aktivity vyvíjí i manželka prezidenta Eva Pavlová. S Ivanem Trojanem si tak v posledním dílu Dámy a šviháka vyměňují zkušenosti o tom, jak důležité je pomáhat druhým. A je toho víc, co je spojuje. Například i láska k psům.